אודותמעונות יוםצהרוניםמועדוניותחוגיםקורסים וסדנאות למבוגריםקייטנותבריכותתיאטראותמשוב2016-2
רמת גן
גיל הרך ילדים ונוער מבוגרים
דף הבית פנייה למנהל האתר מפת אתר

חוגים - ילדים ונוער 

* בחלק מהחוגים תשלום נוסף עבור חומרים/אביזרים/אירועים.
* ייתכנו שינויים.
מרכז קהילתי / חוגים
ימי פעילותמסנןשעות פעילותמסנןהערותמסנן
אומנויות הבמהדרמהאביגור
ב'
17:15-18:00
גן - בנדב יואל
 
אומנויות הבמהדרמהרמת אפעל
ה'
13:00-14:00
א'אדית חצור
אומנויות הבמהדרמהרמת אפעל
ה'
14:00-15:30
ג - ד
אומנויות הבמהדרמהרמת אפעל
א'
13:30-15:00
ה - ו
אומנויות הבמהדרמהרמת אפעל
ה'
15:30-17:00
 
ט
אומנויות הבמהדרמהמורדי הגטאות
ו'
11:50-13:00
א - גנדב יואל
אומנויות הבמהדרמהמורדי הגטאות
ד'
17:00-18:00
ד - הנדב יואל
אומנויות הבמהדרמההמנחיל
ב'
15:45-16:45
ג ומעלהיסמין
 
אומנויות הבמהדרמהרמת אפעל
א'
15:00-16:30
ז - ח
אומנויות הבמהדרמההמנחיל
ב'
16:45-17:45
א - ביסמין
אומנויות הבמהדרמהאביגור
ב'
18:00-18:45
ג ומעלהנדב יואל
אומנויות הבמהדרמה ותיאטרוןגאולים
ה'
16:30-17:30
א - גתיאטרון אורנה פורת
חדש
אומנויות הבמהדרמה ותיאטרוןגאולים
ה'
17:30-18:30
ד - ותיאטרון אורנה פורת
חדש
אומנויות הבמהדרמה ותיאטרוןעתיד
ה'
15:30-16:30
ג - ה
אומנויות הבמהדרמה ותיאטרוןעתיד
ה'
16:30-17:30
א - ב
אומנויות הבמהדרמה ותיאטרוןערמונים
ב'
16:30-17:30
א - ב
אומנויות הבמהדרמה ותיאטרוןערמונים
ב'
17:30-18:30
ג - ד
אומנויות הבמהדרמה תיאטרון אורנה פורתחרוזים
א'
16:30-17:30
א- ג תיארטון אורנה פורת
אומנויות הבמהדרמה- תיאטרון אורנה פורתחרוזים
א'
17:30-19:00
ד - ותיאטרון אורנה פורת
אומנויות הבמהמשחק מול המצלמה
ד'
18:00-16:30
ה' ומעלה
אומנויות הבמהתיאטרון אורנה פורת בית עמנואל
א'
16:30-17:30
א - גתיאטרון אורנה פורת
מתקיים בסטודיו של תיאטרון ר"ג
אומנויות הבמהתיאטרון אורנה פורתבית עמנואל
א'
17:30-19:00
ד - ותיאטרון אורנה פורת
מתקיים בסטודיו של תיאטרון ר"ג
אומנויות הבמהתיאטרון אורנה פורתרמת חן
ה'
16:00-17:30
ד - ותיאטרון אורנה פורת
אומנויות הבמהתיאטרון אורנה פורתרמת חן
ה'
17:30-18:30
א - גתיאטרון אורנה פורת
אומנויות לחימהאייקידובית דורון
א', ד'
16:30-17:15
א - באלון כהן
אומנויות לחימהאייקידובית דורון
א', ד'
18:00-19:00
ג -האלון כהן
אומנויות לחימהאייקידובית דורון
א', ד'
19:00-20:00
ו - ומעלהאלון כהן
אומנויות לחימהג'ודואביגור
ב', ה'
ב' 16:15-17:00
ה' 17:15-18:00
א - בגיא וסרדם/ שקי פיס
 
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ג', ו'
ג' 16:00-16:45
ו' 14:30-15:15
ג - וארתור קטייב
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ג', ו'
ג' 16:45-17:30
ו' 13:45-14:30
גן ותיקים - בארתור קטייב
אומנויות לחימהג'ודואביגור
ב', ה'
ב' 17:45-18:30
ה' 18:00-18:45
ג - וגיא וסרדם/ שוקי פיס
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ג', ו'
ג' 19:00-20:15
ו' 15:15-16:15
ז ומעלהארתור קטייב
אומנויות לחימהג'ודועתיד
א'
16:30-17:15
א - ג
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ד'
16:15-17:00
א - ב בנותארתור קטייב
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ב', ה'
17:00-17:45
ד ומעלהעינת קגן/ רמז
אומנויות לחימהג'ודועתיד
א'
15:45-16:30
ד ומעלה
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ב', ה'
17:45-18:30
א - געינת קגן/ רמז
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ב', ה'
18:30-19:30
ד ומעלהעינת קגן/ רמז
אומנויות לחימהג'ודו נבחרת בוגרתמרום נוה
ג' ,ה', ו'
ג' 19:00-20:15
ה' 19:00-20:15
ו' 15:15-16:15
ז ומעלהארתור קטייב
יום ה' במורדי הגטאות
אומנויות לחימהג'ודו נבחרת צעירהמרום נוה
ג', ד', ו'
ג' 16:00-16:45
ד' 17:00-18:00
ו' 14:30-15:15
ג - ו ארתור קטייב
אומנויות לחימהג'ויג'יטסובית דורון
א', ד'
20:00-21:30
נוער/ מבוגריםאלון כהן
אומנויות לחימהג'יוגיטצו ברזילאי, קארטה+ ג'ודוגאולים
ב'
21:30-20:00
נוער ומבוגריםשגיא גוזלן
אומנויות לחימהקונפוגיצ'וגאולים
ב'
18:00-17:15
גן חובה- אשגיא גוזלן
לא כולל ביגוד
אומנויות לחימהקונפוגיצ'וגאולים
ב', ד'
18:00-18:45
א - גשגיא גוזלן
לא כולל ביגוד
אומנויות לחימהקונפוגיצ'וגאולים
ב', ד'
18:45-19:30
ד - זשגיא גוזלן
לא כולל ביגוד
אומנויות לחימהקפוארהמרום נוה
ב' 
17:15-18:00
א - בישראל שרעבי
אומנויות לחימהקפוארהבית עמנואל
ד'
15:30-16:15
ד ומעלהאסי דהן
מתקיים בבי"ס הלל.
אומנויות לחימהקפוארההמנחיל
ב', ד'
18:45 -18:00
א - גאסי "גאטו" דהן
אומנויות לחימהקפוארהגאולים
ב', ה'
18:15-19:00
ב - דבת אל סלמן
ביגוד והשתתפות בטקס קבלת חגורה בתשלום נוסף
אומנויות לחימהקפוארה
ה'
16:00 - 17:00
ו'-ח'בת אל סלמן
אומנויות לחימהקפוארהחרוזים
ה'
18:00-17:15
חובה  - א'אסי דהן
אומנויות לחימהקפוארהחרוזים
ה'

18:45-18:00

ב - גאסי דהן
אומנויות לחימהקפוארהגאולים
ב',ה'
19:00-20:00
ה - טבת אל סלמן
ביגוד והשתתפות בטקס קבלת חגורה בתשלום נוסף
אומנויות לחימהקפוארהחרוזים
ה'
18:45-19:30
ד ומעלה נבחרתאסי דהן
אומנויות לחימהקפוארהמרום נוה
ב'
18:00-18:45
ג - דישראל שרעבי
אומנויות לחימהקפוארההמנחיל
ב', ד'
19:30 -18:45
ד - ח נבחרתאסי "גאטו" דהן
אומנויות לחימהקפוארהבית עמנואל
ד'
16:15-17:00
א - באסי דהן
אומנויות לחימהקפוארהבן גוריון
ב'
14:30-15:15
א - דאסי
אומנויות לחימהקראטהניצנים
א', ד'
18:00 -17:15
גן - א ניר יגר
אומנויות לחימהקראטהניצנים
א', ד'
17:15 -16:15
ב - דניר יגר
אומנויות לחימהקראטהניצנים
א', ד'
19:00 -18:00
ג  מתקדמיםניר יגר
אומנויות לחימהקראטהניצנים
א', ד'
20:00- 19:00
נבחרתניר יגר
אומנויות לחימהקראטהיהל"ם
ב', ה'
17:30-16:30
א - ברן חן
אומנויות לחימהקראטהיהל"ם
ב', ה'
19:15-18:15
ג - דרן חן
אומנויות לחימהקראטהערמונים
ב', ה'
16:15-17:15
א - גניר יגר
אומנויות לחימהקראטהערמונים
ב', ה'
17:15-18:00
גן -  א'ניר יגר
אומנויות לחימהקראטהערמונים
ב', ה'
18:00-19:00
ג - דניר יגר
אומנויות לחימהקראטהיהל"ם
ב',ה'
20:15-19:15
ה ומעלהרן חן
אומנויות לחימהקראטההמנחיל
ב', ה'
16:30-17:15
א - דאימרי סמוכה
אומנויות לחימהקראטהמרום נוה
א', ד'
16:30-17:30
א - גרן חן
אומנויות לחימהקראטהניצנים
א', ד'
21:00 -20:00
נוערניר יגר
אומנויות לחימהקראטההמנחיל
ב', ה'
17:15-18:00
גןאימרי סמוכה
אמנותאומנות יצירות מגוונותיהל"ם
ג'
17:00-18:00
גן חובה- ב
אמנותאמנותרמת חן
ד'
16:30-17:30
גן - בדיא אמנות
אמנותאמנותחרוזים
ה'
17:00-18:00
ב - גסטודיא לאמנות
אמנותאמנותרמת אפעל
ג'
13:00-14:30
א - ב
אמנותאמנותערמונים
ד'
16:45-17:30
א - בחגית אבן חן
אמנותאמנותבן גוריון
א'
13:30-14:30
א - גחגית
אמנותאמנותרמת חן
ד'
17:30-18:30
גן חובהדיא אומנות
אמנותבובנאותבית עמנואל
ה'
17:30-18:30
א - ב
אמנותגומי /קלייניצנים
ד'
19:00 -18:00
ג - דפימו פאן
אמנותגומי /קלייניצנים
ד'
17:00-18:00
א -ב
אמנותגומי/ קלייבן גוריון
ב'
14:30-15:30
א - ג
אמנותיוצרים אמנותעתיד
א'
17:30-18:15
גן חובה
אמנותעושים אמנותמורדי הגטאות
ה
15:15-16:15
גן חובה - גדיא אמנות
אמנותציורבית עמנואל
ב' או ג'
17:00-18:00
ג - השלי חלאווי
אמנותציורבית עמנואל
ב' או  ג'
18:00-19:30
נוערשלי חלאווי
אמנותציור רישום ובובנאותיהל"ם
א'
16:00-17:00
א - במשה בן זימרה
אמנותקומיקסבית עמנואל
ה'
116:30-17:30
ב - דמשה בן זימרה
אמנותקומיקסחרוזים
ב'
16:00-17:00
חובה - א
אמנותקומיקסחרוזים
ב'
17:00-18:00
ב - ג
אמנותקומיקסחרוזים
ב'
18:00-19:00
ד - ו
אמנותקומיקס וציור בית דורון
ד'
17:45-18:45
ב - דמשה בן זמרה
אמנותקומיקס וציור בית דורון
ד'
15:45-16:45
ה ומעלהמשה בן זמרה
אמנותקומיקס וציורבית דורון
ד'
16:45-17:45
גן - אמשה בן זימרה
אמנותקומיקס ציור ואמנותיהל"ם
א'
18:00-19:00
ג - המשה בן זימרה
אמנותקרמיקהבית עמנואל
ה'
16:00-17:00
ב - ד
אמנותקרמיקהבית עמנואל
ה'
17:00-18:00
ה - ו
אמנותקרמיקה בית עמנואל
ה
19:15 -18:15
גן חובה- אלוריס ינקלביץ
 
אמנותשילוב אומנות בכיףגאולים
ג'
16:45-17:45
א - גמשה בז
תשלום נוסף עבור חומרים
1 - 100 הבא
רשימת דיור
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות. עיצוב האתר: שבע עיצובים