אודותמעונות יוםצהרוניםמועדוניותחוגיםקורסים וסדנאות למבוגריםקייטנותבריכותתיאטראותמשוב2016-2
רמת גן
גיל הרך ילדים ונוער מבוגרים
דף הבית פנייה למנהל האתר מפת אתר

חוגים, קורסים וסדנאות למבוגרים

* בחלק מהחוגים תשלום נוסף עבור חומרים/אביזרים/אירועים.
* ייתכנו שינויים.
מרכז קהילתי / חוגים
ימי פעילותמסנןשעות פעילותמסנןהערותמסנן
אומנויות לחימהג'ויג'יטסובית דורון
א', ד'
20:00-21:30
אלון כהן
אומנויות לחימהג'יוגיטצו ברזילאי, קארטה+ ג'ודוגאולים
ב'
21:30-20:00
שגיא גוזלן
אומנויות לחימהקפוארהגאולים
ג'
21:30- 20:30
בת אל סלמן
נוער ומבוגרים חדש
אומנויות לחימהקראטהמרום נוה
א', ג'
21:00 -20:00 
אפי עמרמי
אומנויות לחימהקראטהיהל"ם
 ה'
20:15-21:30
רן חן
אומנויות לחימהקראטה בוגריםניצנים
א', ד'
22:00 -21:00
ניר יגר
אמנותציור בית עמנואל
ב' או ג'
19:30-22:00
שלי חלאווי
אמנותציור ורישוםגאולים
ג'
21:00-19:00
משה בז
מותנה במספר משתתפים- חדש
אמנותציור ורישום מתחיליםבית רוזן
ב'
12:30-14:30
לילי ונטורה
מתחילים
אמנותציור ורישום מתקדמיםבית רוזן
א'
11:30-13:30
לילי ונטורה
מתקדמים
אמנותקרמיקה מבוגריםבית עמנואל
א'
22:00 -19:00
 
לוריס ינקלביץ
אמנותקרמיקה מבוגריםבית עמנואל
ד'
19:00 -16:00
לוריס ינקלביץ
אמנותקרמיקה מבוגריםבית עמנואל
ד'
22:30 -19:30
לוריס ינקלביץ
הורים ותינוקותסדנת החייאה ועזרה ראשונה
מפגש אחד בן 4 שעות.
פרטים במרכז להתפתחות אישית.
הסדנה מועברת ע"י מדריכי החייאה ועזרה ראשונה מוסמכים
מטרת הסדנה: הקניית ידע ומיומנות בסיסית בביצוע החייאת לב ריאה בילדים ובתינוקות וטיפול ראשוני בפגיעות נפוצות עד להגעת צוות רפואי מוסמך.
 
הורים ותינוקותסדנת ליווי התפתחותיבית דורון
 
 
ליווי שלבי ההתפתחות הראשונים של התינוק. מקנה ידע וכלים לעידוד ההתפתחות המוטורית והחושית. משלב ההתהפכות ועד הזחילה.
הורים ותינוקותשחיית תינוקותקאנטרי ר"ג
בריכה לימודית, ימי ו' ו-ג'
משך החוג 30 דקות פעם בשבוע.
ניתן לתאם שיעור נסיון.
מיכל ליס, מדריכת שחיית פעוטות, בוגרת סמינר הקיבוצים.
פעילות חוויתית של כייף והנאה במים, לפעוט ולהורה.
בפעלה מהנה ומעשירה,חוויה קסומה בלווי שירים ומשחקים.
בבריכה חדשה מקורה ומחוממת בכל עונות השנה.
לפרטים: 03-6770562 | 03-5742355
העידן החדשקורס סודות הקבלה
 
 
תורת הקבלה ככלי להבנת מערכת הגורל וכלים קבליים נוספים למימוש תהליכי שינוי והתפתחות אישית.
מחול ריקוד ותנועהריקודי עםבית רוזן
ב', ד'
ב' 19:15-22:00
ד' 19:30-23:00
פנינה קליין
 
סדנאותיזמות עסקיתבית רוזן
ה'
18:00-20:00
ד"ר אבי בן שבת
יזמות עסקית של ביה"ס למנהל עסקים
סדנאותסדנת הרזייה- מירי בלקיןבית רוזן
ב'
10:30-12:30
 
מירי בלקין
 
ספורטTRXמרום נוה
א',ד'
20:15-21:00
 
כנרת אלקיים
ספורטTRXמרום נוה
א', ד'
21:00-21:45
כנרת אלקיים
ספורטTRXמרום נוה
ו'
08:30-09:15
כנרת אלקיים
ספורטזומבה בית דורון
ג'
20:00-21:00
יעל רינגל
 
ספורטעיצוב וחיטובערמונים
ב', ה'
19:30-20:15
ספורטעיצוב וחיטובערמונים
ב', ה'
20:15-21:30
פנאי והעשרהברידג' מתחיליםבית רוזן
ב'
19:30-21:30
שמואל ליברמן
 
פנאי והעשרהברידג' מתקדמיםבית רוזן
ד'
19:30-22:00
שמואל ליברמן
פנאי והעשרהציורבית דורון
ד'
19:00-20:30
משה בן זמרה
 
פנאי והעשרהשחמט- "מועדון קרב" יום תחרות למדורגים עד 1500המרכז ללימודי שחמט ולפיתוח החשיבה
ב'
18:00-20:00
פנאי והעשרהשחמט- "מועדון קרב" רמת יצחק; המרכז ללימודי שחמט ולפיתוח החשיבה
ב'
18:00-20:00
דן דרורי/ניר קלאר
פנאי והעשרהשחמט- כיתת אמן טופ קלאסרמת יצחק; המרכז ללימודי שחמט ולפיתוח החשיבה
ה'
19:00-21:00
ויטלי גולוד
פנאי והעשרהשחמט- כיתת אמן עתודהרמת יצחק; המרכז ללימודי שחמט ולפיתוח החשיבה
א'
17:00-19:00
דן דרורי
פנאי והעשרהשחמט- שישי חופשירמת יצחק; המרכז ללימודי שחמט ולפיתוח החשיבה
ו'
14:00-17:00
שפותאנגליתבית רוזן
ב', ג'
פרטים במרכז
אביבה אמיתי
חלוקה ע"פ רמות
שפותספרדית בית רוזן
ד'
17:00-18:30
חוליאטה קריגר
בינוניים- מתקדמים
שפותספרדית מתחיליםבית רוזן
ד'
18:30-20:00
חולייטה קריגר
תנועה ובריאות הגוףאירובי ועיצוב הגוףבית דורון
א', ד'
20:00-20:50
איריס חן
 
תנועה ובריאות הגוףהתעמלות בונה עצםמרום נוה
א', ד'
09:30-10:25
עדי ברכולץ
תנועה ובריאות הגוףהתעמלות בונה עצםמרום נוה
א', ד'
08:30-09:25
עדי ברכולץ
תנועה ובריאות הגוףהתעמלות בונה עצםגאולים
א', ד'
20:15- 19:30
חן קגנובסקי
תנועה ובריאות הגוףהתעמלות בונה עצםהמרכז לריקודים סלוניים ולטיניים
ב',ה'
בשעות הבוקר
בהדרכת שרה פולק
לפרטים והרשמה: 03-6720081
שד' הילד 8, ר"ג
תנועה ובריאות הגוףהתעמלות בונה עצםהמרכז לריקודים סלוניים ולטיניים
א',ד'
שעות הבוקר
מירב גל כהן
לפרטים והרשמה: 03-6720081
שד' הילד 8, ר"ג
תנועה ובריאות הגוףהתעמלות בונה עצםבית רוזן
ה'
09:00-10:00
תנועה ובריאות הגוףהתעמלות מבוגריםחשמונאים
ב', ד'
ב' 19:00-20:00
ד' 19:30-20:30
נס מנטקה
תנועה ובריאות הגוףזומבהמרום נוה
ג', ה'
20:15 -19:30
 
תמר ג'אן מנור
תנועה ובריאות הגוףזומבהמרום נוה
ב', ה'
ב' 22:15- 21:15
ה' 22:30 -21:30
הילה הלר חדד
תנועה ובריאות הגוףזומבההמנחיל
ב'
ה'
 ב' 21:00 -20:15
 ה' 19:45-20:30
יעל רינגל/ קרולינה
נערות ונשים
תנועה ובריאות הגוףזומבהחרוזים
ג'
19:30-20:15
תנועה ובריאות הגוףחיטוב ועיצובמרום נוה
ב', ה'
20:45 -20:00
איריס חן
תנועה ובריאות הגוףיוגהגאולים
ג'
20:30 -19:30
הילה חדד
תנועה ובריאות הגוףיוגהגאולים
ג'
22:00 -20:30
הילה חדד
מתקדמים
תנועה ובריאות הגוףעיצובמרום נוה
ב', ה'
ב' 20:15-21:10
ה' 20:30-21:25
הילה הלר חדד
תנועה ובריאות הגוףעיצוב מרום נוה
א', ג'
21:10 -20:15
עדי ברכולץ
תנועה ובריאות הגוףעיצוב דינמימרום נוה
ו'
08:30-09:30
ליה שן צור
תנועה ובריאות הגוףעיצוב דינמימרום נוה
ו'
09:20-10:05
ליה שן צור
תנועה ובריאות הגוףעיצוב וחיטוב הגוףהמנחיל
א', ג'
19:15-20:00
שפרה דוד
תנועה ובריאות הגוףפילאטיסמרום נוה
א', ג'
20:10 -19:15
עדי ברכולץ
תנועה ובריאות הגוףפילאטיסמרום נוה
ב', ה'
09:25 -08:30
 
עדי ברכולץ
תנועה ובריאות הגוףפילאטיסגאולים
א',ד'
21:00 -20:15
חן קגנובסקי
תנועה ובריאות הגוףפילאטיסערמונים
א' , ד'
19:30-20:15
תמר ג'אן
תנועה ובריאות הגוףפילאטיסרמת חן
ב', ה'
20:15-21:15
שרית מאור
 
תנועה ובריאות הגוףפילאטיס בית דורון
ב', ה'
20:00-21:00
שיפרה דוד
תנועה ובריאות הגוףפילאטיסמרום נוה
ב',ה'
10:25 -09:30
עדי ברכולץ
תנועה ובריאות הגוףפילאטיסערמונים
א', ד'
20:15-21:00
תמר ג'אן
תנועה ובריאות הגוףפילאטיס ועיצובחרוזים
א', ד'
19:45-20:30
נטלי פאול
תנועה ובריאות הגוףפילאטיס ועיצוב הגוףמרום נוה
א', ד'
19:30 -18:45
ליה שן צור
תנועה ובריאות הגוףפילאטיס ועיצוב הגוףמרום נוה
א', ד'
19:40-20:25
ליה שן צור
תנועה ובריאות הגוףפילאטיס ועיצוב הגוףמרום נוה
א', ד'
20:40-21:30
ליה שן צור
תנועה ובריאות הגוףפילאטיס קורמרום נוה
ג', ה'
20:30-21:15
תמר ג'אן מנור
תנועה ובריאות הגוףפלדנקרייזבית רוזן
ב', ד'
ב'-09:15-10:00
ד' -09:00-09:45
 
תלמה אדם
 
תנועה ובריאות הגוףפלדנקרייז בית רוזן
ב', ד'
ב' 18:00-18:45
ד' 18:30-19:15
תלמה אדם
 
תנועה ובריאות הגוףפלדנקרייזמרום נוה
א', ד'
18:10-18:55
יעל אפלבוים
תנועה ובריאות הגוףפלדנקרייזמרום נוה
א',ד'
19:00-19:45
יעל אפלבוים
תנועה ובריאות הגוףפלדנקרייז בוקרבית דורון
ב', ה'
09:15-10:00
איתן מנדל
 
תנועה ובריאות הגוףפלדנקרייז ערבבית דורון
א', ד'
19:00-19:45
איתן מנדל
 
תנועה ובריאות הגוףפלדנקרייז ערב
א' או ד'
19:00-19:45
איתן מנדל
רשימת דיור
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות. עיצוב האתר: שבע עיצובים