אודותמעונות יוםצהרוניםמועדוניותחוגיםקורסים וסדנאות למבוגריםקייטנותבריכותתיאטראותמשוב2016-2
רמת גן
גיל הרך ילדים ונוער מבוגרים
דף הבית פנייה למנהל האתר מפת אתר

חוגים - הגיל הרך 

* בחלק מהחוגים תשלום נוסף עבור חומרים/אביזרים/אירועים.
* ייתכנו שינויים.
מרכז קהילתי / חוגים
ימי פעילותמסנןשעות פעילותמסנןהערותמסנן
אומנויות לחימהאייקדובית דורון
א', ד'
17:15-18:00
גן חובהאלון כהן
אומנויות לחימהג'ודואביגור
ב'
16:15-17:00
גןשוקי פיס
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ג', ו'
ג' 16:45-17:30
ו' 13:45-14:30
גן ותיקים - בארתור קטייב
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ג', ו'
 ג'  18:15 -17:30
 ו'  13:00-13:45
גן - מתחיליםארתור קטייב
מתחילים
אומנויות לחימהג'ודועתיד
א'
17:30-18:15
טרום חובה - חובה
אומנויות לחימהג'ודומרום נוה
ב', ה'
146:30-17:15
טרום חובה - ארמז/רובי
אומנויות לחימהקונפוגיצ'וגאולים
ב'
18:00-17:15
גן חובה- אשגיא גוזלן
לא כולל ביגוד
אומנויות לחימהקפוארההמנחיל
ד'
18:00 -17:15
טרום חובה- חובהאסי "גאטו" דהן
אומנויות לחימהקפוארהגאולים
ב', ה'
16:45-17:30
4.5 - 3  מתחיליםבת אל סלמן
ביגוד והשתתפות בטקס קבלת חגורה בתשלום נוסף
אומנויות לחימהקפוארהגאולים
ב', ה'
17:30-18:15
גילאי 6 - 5 מתקדמיםבת אל סלמן
ביגוד והשתתפות בטקס קבלת חגורה בתשלום נוסף
אומנויות לחימהקפוארהמרום נוה
ב'
16:45-17:30
ט.חובה - חובהישראל שרעבי
אומנויות לחימהקפוארהחרוזים
ה'
17:15-16:30
3 - 4אסי דהן
אומנויות לחימהקראטהניצנים
א', ד'
18:00 -17:15
גן - א ניר יגר
אומנויות לחימהקראטהיהל"ם
ב', ה'
18:15-17:30
גן חובהרן חן
אומנויות לחימהקראטהערמונים
ב', ה'
17:15-18:00
גן -  א'ניר יגר
אומנויות לחימהקראטהמרום נוה
א', ד'
17:30- 18:15
גן חובהרן חן
אמנותאמנותערמונים
ד'
17:45-18:15
גן חגית אבן חן
אמנותאמנות ויצירהניצנים
א'
18:15 -17:30
גן חובהחגית
אמנותיוצרים אומנותעתיד
א'
16:30-17:30
א ומעלה
אמנותיוצרים אמנותעתיד
א'
17:30-18:15
גן חובה
אמנותפיסול-סופר קליי
א'
18:15-17:30
גן
אמנותציורבית עמנואל
ב' או ג'
16:00-17:00
גן חובה-ב'שלי חלאווי
אמנותקומיקס וציורבית דורון
ד'
16:45-17:45
גן - אמשה בן זימרה
אמנותקומיקס ציור ואמנותיהל"ם
א'
17:00-18:00
גןמשה בן זימרה
אמנותקרמיקהבית עמנואל
ה'
16:00-17:00
גן חובה- ב
אמנותקרמיקה הורים וילדיםבית עמנואל
ה
19:15 -18:15
הורים וילדיםלוריס ינקלביץ
 
אמנותשילוב אומנות בכיףגאולים
ג'
17:30-18:30
גן חובה -א'משה בז
תשלום נוסף עבור חומרים
הורים ותינוקותסדנת ליווי התפתחותיבית דורון
 
 
תינוקות מגיל 4 חודשים ועד זחילה
ליווי שלבי ההתפתחות הראשונים של התינוק. מקנה ידע וכלים לעידוד ההתפתחות המוטורית והחושית. משלב ההתהפכות ועד הזחילה.
הורים ותינוקותשחיית תינוקותקאנטרי ר"ג
בריכה לימודית, ימי ו' ו-ג'
משך החוג 30 דקות פעם בשבוע.
ניתן לתאם שיעור נסיון.
החל מגיל 3 חודשיםמיכל ליס, מדריכת שחיית פעוטות, בוגרת סמינר הקיבוצים.
פעילות חוויתית של כייף והנאה במים, לפעוט ולהורה.
בפעלה מהנה ומעשירה,חוויה קסומה בלווי שירים ומשחקים.
בבריכה חדשה מקורה ומחוממת בכל עונות השנה.
לפרטים: 03-6770562 | 03-5742355
חוגים טיפולייםדרמה תרפיה ו CBTבית רוזן
 
 
גן ועד תיכוןחגית קוזניק
חלוקה עפ"י גילאים
חוגים טיפולייםטיפול בספורטבית רוזן
 
 
ילדים ונוערליאת כץ
חלוקה עפ"י גילאים
מחול ריקוד ותנועהבלטגאולים
ב'
17:00 -17:45
טרום חובה וחובהשרית אטיאס לוי
מחול ריקוד ותנועהבלטחרוזים
ג'
16:45- 17:30
3 - 4לימור בן גל
מחול ריקוד ותנועהבלט לגיל הרךהמנחיל
א'
18:05 -17:20
שלוש - חובהלימור בן גל
 
מחול ריקוד ותנועהג'אזגאולים
ד'
17:15 -18:00
טרום חובה וחובהקרן גלעד
מחול ריקוד ותנועהג'אזבית עמנואל
ב', ה'
17:45-18:30
טרום חובה- חובהקרן גלעד
מחול ריקוד ותנועהג'אז היפ הופקורצ'אק
ב', ה'
17:45 -17:00
גן
מחול ריקוד ותנועהג'אז -תנועה יצירתיתהמנחיל
א'
16:35-17:20
חובה- אלימור בן גל
מחול ריקוד ותנועהג'אז/ בלטניצנים
ד'
16:45-17:30
ט.טרום- ט. חובהלימור בן-גל
מחול ריקוד ותנועההתעמלות קרקעגאולים
ב'
17:30-16:30
 חובה - אשרית גונן
בגבעולים
מחול ריקוד ותנועהטרום בלטבית דורון
ג'
16:30-17:15
טרום חובהנוי גל זוהר
 
מחול ריקוד ותנועהטרום בלטבית דורון
ג'
17:15-18:00
גן חובהנוי גל זוהר
מחול ריקוד ותנועהטרום בלטרמת חן
ד'
16:45-17:30
4- 3  ליאת סונגו
מחול ריקוד ותנועהטרום ג'אזמרום נוה
ג'
16:00-16:45
א - בשירן גולדפארב
מחול ריקוד ותנועהטרום ג'אזעתיד
ב'
16:30-17:15
גן חובה
מחול ריקוד ותנועהמחול יצירתימרום נוה
ה'
17:30-18:15
ט.טרום חובה 4 - 3שירן גולדפרב
מחול ריקוד ותנועהמחול יצירתיחשמונאים
א'
17:00-17:45
ט.ט חובה -ט. חובהדפנה אבידן
מחול ריקוד ותנועהמחול יצירתימרום נוה
ג'
17:30-18:15
טרום חובה 5 - 4שירן גולדפרב
מחול ריקוד ותנועהמחול יצירתימרום נוה
ג'
16:45-17:30
גן חובה 6 - 5שירן גולדפרב
מחול ריקוד ותנועהמחול לגיל הרךבית עמנואל
ג'
16:30-17:15
5 - 3קרן גלעד
 
מחול ריקוד ותנועהמחול לגיל הרךבית עמנואל
ג'
17:15-18:00
5 - 4קרן גלעד
מחול ריקוד ותנועהמחול לגיל הרךבית עמנואל
ג'
18:00-18:45
5 - 4קרן גלעד
מחול ריקוד ותנועהמחול לגיל הרךערמונים
ג'
16:45-17:30
גן 4 -5 אסתאר
מחול ריקוד ותנועהמחול לגיל הרך/ קדם ג'זערמונים
ג'
17:30-18:15
טרום חובה- חובהאסתאר
מחול ריקוד ותנועהמחול תיאטרוןחרוזים
ב'
16:45-17:30
גןלימור בן גל
מחול ריקוד ותנועהפלמנצ'יקמרום נוה
ה'
16:45-17:30
חובה - אשירן גולדפרב
מחול ריקוד ותנועהפלמנקוקורצ'אק
ד'
16:30-17:30
גן
מחול ריקוד ותנועהריקודים סלונייםמרום נוה
א', ה'
17:30-18:00
גן חובהדיאנה אסמלוב
מחול ריקוד ותנועהריקודים סלונייםמרום נוה
ג'
17:15-18:00
4 - 3דיאנה אסמולוב
מחול ריקוד ותנועהתנועה יצירתיתחרוזים
ג'
17:30-18:15
5 - 6לימור בן גל
מחול ריקוד ותנועהתנועה לגיל הרךיהל"ם
א'
17:45-17:00
גןליה שן-צור
ספורט התעמלות לגיל הרךהמנחיל
ג'
17:30-18:15
גןאימי עשור
ספורטאתגר אקטיבימרום נוה
א'
 18:15-19:00
 
6 - 5ארתורו קלייברג
ספורטאתגר אקטיבימרום נוה
ג'
18:15-19:00
6 - 5ארתורו קלייבורד
ספורטאתגרים בתנועהמרום נוה
א'
16:30-17:15
6 - 5ארתורו קלייבורד
ספורטאתגרים בתנועהמרום נוה
ג'
17:25-18:10
5 - 4ארתורו קלייבורד
ספורטגלגיליותאביגור
א'
17:30-18:15
גן
ספורטהתעמלות אתגריתבית דורון
ג'
16:45-17:30
4 - 3פרוגרס עדי הופר
ספורטהתעמלות אתגריתבית דורון
ג'
17:30-18:15
5- 4 פרוגרס עדי הופר
ספורטהתעמלות אתגריתבית דורון
ג'
18:15-19:00
6 - 5פרוגרס עדי הופר
 
ספורטהתעמלות אתגריתבית עמנואל; הלל
א'
16:45-17:30
4 - 3פרוגרס
מתקיים בבי"ס הלל.
ספורטהתעמלות אתגריתבית עמנואל; הלל
א'
17:30-18:15
5 - 4פרוגרס
מתקיים בבי"ס הלל.
ספורטהתעמלות אתגריתבית עמנואל; הלל
א'
18:15-19:00
6 - 5פרוגרס
מתקיים בבי"ס הלל.
ספורטהתעמלות אתגריתבית דורון
ה'
17:30-18:15
5- 4 פרוגרס עדי בלחסן
ספורטהתעמלות אתגריתחרוזים
ד'
16:45-17:30
3 - 4חברת פרוגרס
 
ספורטהתעמלות אתגריתחרוזים
ד'
18:15-19:00
5 - 6חברת פרוגרס
 
ספורטהתעמלות אתגריתבית דורון
ה'
16:45-17:30
4 - 3 פרוגרס עדי בלחסן
ספורטהתעמלות אתגריתבית דורון
ה'
18:15-19:00
6 - 5פרוגרס עדי בלחסן
ספורטהתעמלות אתגריתחרוזים
ד'
17:30-18:15
4- 5פרוגרס
ספורטהתעמלות ותנועה אתגריתמרום נוה
א'
 17:25-18:10
 
4 - 3ארתורו קלייבורד
 
ספורטהתעמלות ותנועה אתגריתמרום נוה
ג'
 16:30-17:15
 
4 - 3ארתורו קלייבורד
ספורטהתעמלות ילדיםרמת חן
א'
17:45-18:30
טרום חובהשוקי חיימוביץ
 
ספורטהתעמלות לגיל הרך Progressרמת חן
ב'
16:30-17:30
טרום טרום חובה
חדש
ספורטהתעמלות לגיל הרך Progressרמת חן
ב'
18:30-19:30
גן חובה
חדש
ספורטהתעמלות מכשיריםרמת חן
ג'
16:30-17:15
גןעדי נפתלי
אולם ספורט רמת-חן
ספורטהתעמלות קרקעאביגור
ג'
16:30-17:15
גןשרית גונן
 
ספורטהתעמלות קרקעעתיד
ד'
17:00 -16:15
א - ב
ספורטהתעמלות קרקעערמונים
ב'
17:00-17:45
גןשניר שושנה
ספורטהתעמלות קרקעמרום נוה
ד'
16:45-17:30
טרום חובה- חובהעדי נפתלי
ספורטהתעמלות קרקעקורצ'אק
ג'
17:15-18:00
גן
ספורטהתעמלות קרקע ומכשיריםהמתמיד
א', ד'
17:30-18:15
טרום חובה- חובהשני ממן
ספורטהתעמלות קרקע ומכשיריםחשמונאים
א', ד'
17:15-18:00
גן חובהעמנואל שדכן , אנג'ליקה
ספורטהתעמלות קרקע -חצי מתכונתחשמונאים
א' או ד'
17:15-18:00
גן חובהעמנואל שדכן/ אנג'ליקה
ספורטהתעמלות קרקע-חצי מתכונתחשמונאים
א' או ד'
16:30-17:15
א - בעמנואל שדכן /אנג'ליקה
ספורטכדורגלקורצ'אק
ג', ה'
17:30 -16:45
גן
ספורטכדורסלגאולים
א', ה'
16:45-17:30
חובה- בסאלי גחטן
ספורטכדורסלמרום נוה
א', ה'
19:15-20:00
ד - האנדריי זלינבבא
ספורטכדורסלרמת חן
ב', ה'
16:45-17:30
גן חובהדרור כהן
אולם ספורט רמת-חן
ספורטכדורסלהמתמיד
ג'
16:45-17:30
4 - 5יניב וינוגרד
ספורטכדורסלהמתמיד
ג'
17:30-18:15
5 - 6יניב וינוגרד
1 - 100 הבא
רשימת דיור
האתר הוקם ע"י החברה לאוטומציה © כל הזכויות שמורות. עיצוב האתר: שבע עיצובים